ART / Oil paintings / Anna rosenbäck 10791019
nr 1079 1019
Anna Rosenbäck
(f. 1969), Sverige
Anna Rosenbäck (b. 1969), 2016, 'Abstrakt bild', signerad a tergo 'A Rosenbäck -16', olja på duk, 50x50 cm, lager på lager teknik. Skapad av Anna Rosenbäck särskilt för 'A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes 2016',
Anna Rosenbäck, Swedish painter, born 1969, lives and works near Stockholm, Sweden.
4000
SEK 4000
Monday October 31 2016
at 20:29:14
2.800 kr
1.800 kr
1.900 kr
(RESERVE NOT MET)
3.000 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.600 kr (Robot)
3.800 kr
Oct 31
A(u)ktion!
Read more about A(u)ktion!
Anna Rosenbäck
Read more about Anna Rosenbäck